ru ua

Ліберально-демократична партія Великобританії здобула рекордне зростання рейтингу на 10%.

Ліберально-демократична партія Великобританії здобула рекордне зростання рейтингу на 10% минулого тижня, і дедалі більше людей бажають мати «підвішений» парламент. Про це свідчить нове опитування, проведене Populus для The Times.

Опитування наводить на думку, що різкі зміни настроїв виборців спричинені переважно молодими людьми, котрі не голосували (за віком) на попередніх загальних виборах 2005 р.

Крім того, до змін призвели гострі дебати лідерів партій минулого тижня, що викликали такий значний інтерес. Кількість людей, що мають намір взяти участь у голосуванні, зросла до 65% - від 60 тижнем раніше.

Підтримка ліберальних демократів збільшилася на 10% - до 31%, консерватори втратили 4% і мають 32%, а лейбористи втратили 5% і нині мають підтримку 28% опитаних. Однак це ще може змінитися після наступних теледебатів, зазначає The Times.

Проте, через сукупність регіональних відмінностей у ставленні до трипартійної системи, станом на даний час лейбористи все одно можуть отримати більшість у парламенті, хоча й відносну. Будучи третіми в опитуванні, вони дістануть 273 місця в парламенті,а консерватори -236, і ліберальні демократи - до 110.