Лестер - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу

Лестер - Ліверпуль: онлайн-трансляція матчу Фото: Лестер - Ліверпуль, онлайн-трансляція

РБК-Україна проведе онлайн-трансляцію поєдинку

Лестер - Ліверпуль - Онлайн-трансляція матчу "Лестер" - "Ліверпуль" розпочнеться на РБК-Україна у 21:30, а дивитися матч можна на каналі "Футбол 2". Чемпіон Англії зіграє перший матч під керівництвом нового тренера.

27 лютого, 22:00
Лестер, "Кінг Пауер"

Склади команд:
Лестер
: Шмейхель, Сімпсон, Морган, Хут, Фукс, Дринкуотер, Ндиди, Марез, Олбрайтон, Окадзакі, Варді
Ліверпуль: Міньоле, Клейн, Матіп, Лукас, Мілнер, Джан, Вейналдум, Лаллана, Мане, Коутіньйо, Фірміні

Лестер - Ліверпуль, 3:1
Гол: Варди, 28, 60, Дринкуотер, 38 - Коутиньо, 68

Фінальний свисток

90 хв. Олбрайтона в грі змінює Чилвел.

80 хв. Грей виходить замість Мереза.

77 хв. Гра заспокоїлася. Лестер сьогодні виглядає дуже зібрано і цільно.

68 хв. Морено віддав під удар Коутіньйо на виході в штрафну суперника і той низом пробиває Шмайхеля!

66 хв. Замість Мане і Лаллана виходять Морена і Ориг.

60 хв. ГОЛ! Варді головою переправляє м'яч у ворота після подачі зліва.

52 хв. Варді зумів прорватися у штрафний майданчик зліва і віддати під удар Окадзакі, але японець не встиг до м'яча.

Перерва

38 хв. Ось це гол! Дринкуотер приклався здалеку, і м'яч влітає під штангу!

28 хв. ГОЛ! Варді відкриває рахунок! Вийшов один на один і пробив у ближній кут!

19 хв. Гра заспокоїлася. Обидві команди намагаються атакувати, але виходить не дуже.

11 хв. Матіп непогано б'є головою після кутового - м'яч проходить над воротами.

7 хв. Перший момент створює Лестер. Окадзакі бив у кут воріт, але Міньоле дістає цей удар.

Стартував матч

Весь футбольний світ останній тиждень обговорював звільнення найкращого тренера минулого року Клаудіо Раньєрі. Нового наставника "лисиці" ще не знайшли, але така подія має гарненько емоційно струснути команду. Можливо, саме це "Лестеру" і потрібно зараз.

Команди між собою зустрічалися по-англійськи рідко. 44 перемоги на рахунку "Ліверпуля", 24 нічиїх та 37 перемог "Лестера". "Лестер" на тижні грав проти "Севільї" в Лізі Чемпіонів і програв, забивши важливий гол на вызде.

alt

Півзахисник "Ліверпуля" Джорджиньо Вейналдум:

"Зараз вони на дні турнірної таблиці, але всі чудово розуміють, що вони можуть бути краще. Та й вони показали це в минулому сезоні, так що складно сказати, як буде грати з ними. Одне скажу точно - вони хороша команда, яку складно обіграти, і ми повинні не забувати це. Не можна виграти, виклавшись на 90 відсотків, потрібно віддати всі сто для перемоги".