Легкий моноплан зробив вимушене приводнення в Тихому океані, пілот отримав легкі травми

Легкий двомоторний моноплан Cessna 310 зробив вимушене приводнення в Тихому океані в результаті повного вироблення палива. Пілот - 65 літній чоловік - з легкими травмами був витягнутий з води і доставлений в лікарню на вертольоті співробітниками Берегової охорони США, говориться в повідомленні військової служби.
Пілот, що прямував з м. Монтерей (штат Каліфорнія) на Гаваї, подав сигнал про допомогу напередодні вранці в 644 км. від м. Хіло - адміністративного центру округу Гаваї, в східній частині однойменного острова. Берегова охорона спрямувала йому на допомогу судно і літак. Останній "вів" моноплан до повного вироблення палива, після чого машина приводнилася, не долетівши до острова близько 21 км.
Cessna 310 - багатоцільовий легкий двомоторний моноплан, який вироблявся компанією Cessna в 1954-1980 рр. Це перший двомоторний літак компанії Cessna, запущений у виробництво після Другої світової війни.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся