Лайнер Azamara Quest рухається в порт Малайзії на аварійному джерелі живлення

НовиниНадзвичайні події    31.03.2012 - 14:26

Лайнер Azamara Quest, який ліг у дрейф у берегів Філіппін після пожежі в машинному відділенні, рухається в даний момент на аварійному джерелі живлення в порт Сандакан в Малайзії, повідомили представники філіппінської берегової охорони. Філіппінські рятувальники будуть супроводжувати судно до кордону з Малайзією, передає Reuters.

Зазначимо, що на борту лайнера Azamara Quest знаходяться близько 1 тис. осіб, з яких 600 є пасажирами, 411 - членами екіпажу.

Нагадаємо, лайнер вийшов з порту м.Маніли 29 березня 2012 р. повідомлення про спалах у машинному відділенні надійшло напередодні ввечері. Пожежу вдалося загасити силами команди. В результаті пожежі постраждали п'ятеро членів екіпажу (один з матросів отримав серйозні травми і був госпіталізований). Серед пасажирів постраждалих немає, уточнили в компанії Azamara Club Cruises, якій належить лайнер.

Причини загоряння поки не відомі.

Передбачалося, що судно Azamara здійснить 17-денний круїз. З порту Гонконгу корабель вийшов 26 березня і повинен був прибути до Сінгапуру 12 квітня. Однак після інциденту решта круїзу буде скасована, повідомили в Azamara Club Cruises.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top