Курорт Palmira Palace отримав винагороду за розвиток індустрії відновлення здоров'я

Фахівці курорту Palmira Palace розробили оригінальну презентацію лікувального потенціалу Криму для програми "Оксамитовий сезон - сезон здоров'я".

За ініціативою уряду Криму в 19 регіонах України, Росії, Білорусі і Прибалтики був проведений міжнародний презентаційний тур в рамках проекту "Оксамитовий сезон - сезон здоров'я". Ідея проекту, належить ряду незалежних експертів з числа лікарів, фахівців з кліматології, отельеров і представників туристичного бізнесу.
За словами заступника міністра курортів і туризму Ігоря Котляра, проект "Оксамитовий сезон - сезон здоров'я" є складовою частиною "Стратегії реформування санітарно-курортного комплексу АРА Крим до 2012 року", розробити яку уряду Криму доручив Президент України Віктор Янукович. "Мета проекту - дати гостям Криму під час "оксамитового сезону" (вересень-листопад) можливість не лише відпочити, але і отримати санітарно-курортне лікування", - підкреслив заступник міністра в понеділок на зустрічі з представниками.
Курорт PalmiraPalace взяв найбезпосереднішу участь в цьому проекті. Фахівці курорту виступили експертами і проводили презентації для лікарів, представників туристичних компаній і туроператорів.
Один з експертів, директор з маркетингу, Олег Фесенко отримав винагороду - Почесну грамоту за те, що розробив оригінальну презентацію лікувальних можливостей Криму, яка викликала великий інтерес у лікарів і представників туроператорів. Ним був розроблений спеціальний навчальний семінар для туристичних компаній по просуванню і продажам оздоровлення в Криму. Цікаво, що багато компаній завдяки цьому семінару відкрили для себе можливість і заявили про готовність продавати людям кримське здоров'я. Також за величезну виконану роботу Олег Фесенко був представлений на присудження звання Заслужений працівник туризму.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся