ru ua

Кримчанам загрожують звільнення за неявку на вибори в Держдуму РФ

Кримчанам загрожують звільнення за неявку на вибори в Держдуму РФ Фото: Скрипник прокоментувала ситуацію з проведенням російських виборів у Криму

"Кримська влада" використовує адмінресурс, щоб змусити людей піти на російські вибори

Самопроголошена влада анексованого Криму змушує людей піти на вибори в Державну думу Російської Федерації під загрозою звільнень і зниження заробітної плати. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила голова Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник.

"До нас було кілька звернень з приводу того, що де-факто "кримська влада" використовує так званий адмінресурс, щоб змусити людей піти на ці вибори. Наприклад під загрозою звільнення або зниження зарплати", - заявила Скрипник.

"Зараз ми збираємо цю інформацію, і якщо буде декілька підтверджених фактів, то ми напишемо про це більш детально", - додала вона.

"Якщо з точки зору міжнародно-правової, то ці вибори незаконними, їх не можна вважати легітимними", - роз'яснила голова Кримської правозахисної групи.

Скрипник вважає, що Росія навряд чи прислухається до думки України про неможливість проведення виборів на окупованих територіях.

"Росія вкотре намагається легалізувати свою присутність в Криму", - резюмувала вона.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив про неможливість громадянам Росії на території України голосувати на парламентських виборах 18 вересня 2016 року.

Раніше повідомлялося, що кримські татари не будуть брати участь у російських виборах.