Крим повноцінно повернеться під українську юрисдикцію ще до завершення нового президентського терміну, - ГПУ
Крим повноцінно повернеться під українську юрисдикцію ще до завершення нового президентського терміну. Про це йдеться у зверненні прес-служби Генеральної прокуратури України (ГПУ) до кримчан, які голосують на виборах Президента в сусідніх з півостровом областях, а також у Києві.
"Генеральна прокуратура гарантує правовий захист від погроз або насильства стосовно службових осіб чи громадян, які виконують громадський обов'язок (ст. 350 Кримінального кодексу України), і пропонує активно звертатися за підтримкою у дотриманні законності в окружних виборчих комісій або в суд, чиї рішення можуть бути також оскаржені в подальшому за допомогою органів прокуратури", - йдеться в повідомленні.
У ГПУ вважають, що голоси "небайдужих громадян з Криму зроблять важливий внесок у досягнення політичної та економічної стабілізації України в цілому та Криму в якості її невід'ємної частини зокрема".
"Немає сумніву ...що Крим повноцінно повернеться під українську юрисдикцію ще до завершення нового президентського терміну, і вирішальними у такому відновленні справедливості виявляться голоси місцевих виборців", - підкреслили у відомстві.