ua ru

Крим і Китай розвиватимуть співробітництво у банківському секторі, сфері туризму та сільського господарства

Автономна Республіка Крим і китайська провінція Хайнань розвиватимуть співробітництво у сфері туризму, сільського господарства, культури та у банківському секторі. Таку домовленість досягнуто під час зустрічі голови Ради міністрів АР Крим Анатолія Могильова з делегацією провінції Хайнань 20 серпня, передає прес-служба Кабміну.

Голова виконавчої влади республіки зазначив, що Крим і провінція Хайнань мають потужний потенціал для розвитку. "Крим - регіон, який динамічно розвивається, тож ми зацікавлені в співпраці з Китайською Народною Республікою, у встановленні міцних дружніх і економічних зв'язків, - звернувся Могильов до представників китайської делегації. - Враховуючи, що китайська економіка одна з найпотужніших у світі, ми дуже зацікавлені в залученні ваших інвестицій у Крим".

Віце-губернатор народного уряду провінції Хайнань Чень Чен повідомив, що основна мета приїзду китайської делегації - розвиток співробітництва та обмін досвідом у сфері туризму, а також вивчення можливості постачання кримських вин у Китай. "У галузі відпочинку і туризму у нас є безліч можливостей для налагодження тісної ділової співпраці, наприклад, в лікуванні, SPA тощо", - сказав Чень Чен.

Крім того, китайська делегація висловила зацікавленість у розвитку співробітництва в сільському господарстві, у тому числі, в тваринництві, а також у промисловому і банківському секторах, культурній сфері.

Нагадаємо, МЗС раніше заявив, що Україна та Китай можуть збільшити товарообіг у 2 рази - до 20 млрд дол.