ru ua

Чистий прибуток Deutsche Bank в III кварталі 2013 р. скоротився в 15 разів - до 51 млн євро

Чистий прибуток найбільшого в Німеччині банку Deutsche Bank AG скоротилася в 14,8 рази і склав 51 млн євро за підсумками III квартала 2013 р. За аналогічний період роком раніше компанія заробила 754 млн євро, йдеться в звіті кредитної організації.

Чистий прибуток найбільшого в Німеччині банку Deutsche Bank AG скоротився в 14,8 рази і склав 51 млн євро за підсумками III квартала 2013 р. За аналогічний період роком раніше компанія заробила 754 млн євро, йдеться в звіті кредитної організації.

Прибуток до оподаткування знизився на 98,4% - до 18 млн євро. Чиста виручка банку знизилася на 10,5% і склала 7,75 млрд євро. Прибуток на акцію за підсумками кварталу склав 0,04 євро.

Результати фінансової діяльності банку виявилися істотно нижче прогнозованих. Аналітики, опитані Reuters, прогнозували, що прибуток до оподаткування зменшився на 43% і склав 642 млн євро, в той час як реальний показник був зафіксований на позначці 18 млн євро.

У липні повідомлялося, що банк планує позбавитися від 16% своїх активів, щоб відповідати новим вимогам банківських регуляторів. Deutsche Bank вже визначився з тим, які активи будуть урізані так, щоб це не відбилося на прибутках кредитної організації. Вартість даних активів оцінюється у 250 млрд євро. Раніше джерела повідомили, що ця програма розрахована на 2-2,5 роки.

На початку липня міжнародне агентство Standard & poor's знизило довгострокові кредитні рейтинги ряду найбільших фінансових організацій, в числі яких був Deutsche Bank AG. Індикатори знижені з А+ до А. Рішення агентства пов'язане з "зростаючими ризиками для інвестиційного бізнесу великих європейських банківських груп, який може зіткнутися з труднощами, викликаними невизначеною ринковою ситуацією і діями регулюючих органів".

Deutsche Bank є найбільшим банківським концерном Німеччини. Заснований в 1870р. Включає комерційні, іпотечні, інвестиційні банки. Штаб-квартира знаходиться у Франкфурті-на-Майні. Штат співробітників перевищує 80 тис. осіб. У Росії 100-процентною дочірньою компанією Deutsche Bank є ТОВ "Дойче банк", засноване у квітні 1998 р.