КРУ виявило порушення у фінансовій діяльності газети Київміськради майже на 2 млн грн

За результатами ревізії фінансово-господарської діяльності Комунального підприємства Київської міської ради "Редакція газети "Українська столиця" Контрольно-ревізійне управління в м. Києві виявило порушень на загальну суму 1,9 млн грн, повідомляє прес-служба КРУ.
Ревізія проводилась за робочий період з 1 листопада 2007 р. по 1 серпня 2010 р.
Зокрема, ревізори з'ясували, що редакція у порушення законодавства виступила співзасновником газети "Українська столиця. Метро", на видання якої незаконно витратила 1,5 млн грн.
Окрім цього, згідно з наказами за підписом в.о. головного редактора проводилось преміювання керівників редакції без відповідного рішення органу вищого рівня. Як наслідок, за період з 1 листопада 2007 р. по 1 серпня 2010 р. зайво витрачено 173,76 тис. грн.
Також редакція газети укладала угоди з фізичними особами на підготовку публікацій до газети "Українська столиця" у той час, коли газета "Українська столиця" не випускалася. Така ситуація призвела до безпідставного витрачання із загального фонду бюджету м. Києва 76,26 тис. грн за період з 1 серпня 2008 р. по 1 травня 2010 р.
Як виявлено під час контрольного заходу, підприємство надавало послуги з розміщення реклами на безоплатній основі та без укладання договорів з рекламодавцями, що призвело до заниження валових доходів на 15,86 тис. грн.
Також встановлено, що працівникам підприємства, які не є журналістами, нараховано 53,66 тис. грн надбавок за творчі досягнення у праці. Поряд з цим, працівникам підприємства виплачувалась "персональна надбавка" на суму 13,76 тис. грн, вид якої не передбачено умовами колективного договору.
За результатами діяльності ІІ кварталу 2010 р. підприємство не перерахувало 70 тис. грн до загального фонду місцевого бюджету належної частки від отриманого прибутку.
За порушення бюджетного законодавства на в.о. головного редактора складено протокол за ст.164-12 КУпАП, за порушення у веденні бухгалтерського обліку за ст. 164-2 КУпАП складено два протоколи про адміністративне правопорушення.
Матеріали ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства направлені для розгляду та прийняття відповідного рішення до Управління Служби безпеки України у м. Києві.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся