ru ua

У Кропивницькому помер хворий на коронавірус чоловік

У Кропивницькому помер хворий на коронавірус чоловік Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Летальний випадок зафіксували 10 квітня

У Кропивницькому вчора, 10 квітня, зафіксували смерть хворого на коронавірус чоловіка. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку Кіровоградської обласної державної адміністрації (ОДА) в Facebook.

За даними ОДА, вчора в лікарні від запалення легень помер 71-річний мешканець Кропивницького. У чоловіка було підтверджено зараження коронавірусом. Це вже шостий летальний випадок в області.

Загалом в Кіровоградській області станом на 11 квітня лабораторно підтвердили 106 випадків захворювання на коронавірус. Серед хворих 97 дорослих та троє дітей. Госпіталізовано 59 хворих на коронавірус пацієнтів, решта лікується вдома.

У Кропивницькому помер хворий на коронавірус чоловік

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що більшість хворих на коронавірус у Кіровоградській області складають медичні працівники. Коронавірусом в області заразилися понад 40 медиків, з них 20 - працівники обласного госпіталю ветеранів війни.

Як писало РБК-Україна, станом на ранок 11 квітня в Україні лабораторно підтвердили 2511 випадків зараження коронавірусом. Жертвами хвороби стали 73 пацієнти, ще 79 особам вдалося одужати.