КПУ і "Свобода" проходять у Раду, - експерти

У наступну Верховну Раду можуть пройти дві ідеологічні політичні сили - Компартія України та ВО "Свобода". Про це в ході прес-конференції заявили політичні експерти Андрій Золотарьов Володимир Фесенко.

Зокрема, Андрій Золотарьов, говорячи про шанси Компартії пройти в парламент, зазначив, що все залежатиме від того, наскільки комуністи зможуть мобілізувати свій електорат. "Якщо це вдасться, то партія, безумовно, пройде у Верховну Раду", - вважає він.

Всупереч розхожим думкам про те, що у виграші від неучасті у виборах Партії регіонів буде, перш за все, "Сильна Україна", на думку експерта, бонус від цього може отримати як раз Компартія, оскільки лідер "Сильної України" Сергій Тігіпко ототожнюється з украй непопулярною  пенсійною реформою. "І це може виявитися серйозною перешкодою для можливого перехоплення електорату Партії регіонів", - додав Золотарьов.

Фесенко в свою чергу підкреслив, що рівні шанси пройти у Верховну Раду мають як Компартія України, так і "Свобода".

"У Верховній Раді можуть бути представлені дві ідеологічні політичні сили - Компартія і "Свобода", - сказав експерт.

За словами Золотарьова, у комуністів є достатній електоральний резерв для того, щоб подолати 5% бар'єр, а всі заяви про те, що комуністи у Верховну Раду не проходять - це скоріше політична програмуюча маніпуляція, оскільки електорат партії нікуди не зник.

Те, що у КПУ є всі шанси подолати 5% прохідний бар'єр у Верховну Раду, підтверджують і останні соціологічні опитування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся