"Івано-Франківськтеплокомуненерго" звільнено від сплати податку на прибуток і плати за землю у 2010 р.

Івано-Франківська міська рада вирішила звільнити у 2010 р. комунальне підприємство "Івано-Франківськтеплокомуненерго" від сплати податку на прибуток і плати за землю у частині, що надходить до міського бюджету. Про це повідомили РБК-Україна у міськраді, посилаючись на її рішення від 23 лютого 2010 р.

За інформацією, депутати також вирішили звернутися до обласної ради з проханням звільнити дане підприємство від плати за землю у частині, що надходить до обласного бюджету.

Одночасно міськрада дозволила у 2010 р. "Івано-Франківськтеплокомуненерго" безоплатну видачу ордерів на проведення аварійних та планових земляних робіт відповідно на термін до трьох та 14 днів.

За даними міськради, у 2009 р. підприємство заплатило у міський бюджет 336 тис. грн за видачу ордерів на проведення земляних робіт і 636 тис. грн - плати за землю.

КП "Івано-Франківськтеплокомуненерго" - монополіст на ринку надання населенню Івано-Франківська послуг з тепло- і гарячого водопостачання.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся