Кожем'якін: БЮТБ не братиме участі в роботі ВР 3 листопада, якщо законопроекти про вибори нардепів не будуть відкликані

НовиниПолітика    31.10.2011 - 15:04

Фракція БЮТ-Батьківщина наполягає на необхідності відкликати з розгляду народними депутатами законопроекти про вибори народних депутатів України. Про це на сьогоднішньому брифінгу заявив перший заступник голови фракції БЮТ-Батьківщина у ВР, народний депутат України Андрій Кожем'якін, передає кореспондент РБК-Україна.
"Наша фракція цього тижня приділить увагу четвергу, коли буде спроба більшості розглянути той закон про вибори, який сьогодні презентував пан (Олександр) Єфремов (лідер фракції Партії регіонів України) на погоджувальній раді. Ми чітко заявили... що наша фракція вимагає відкликати всі законопроекти, які сьогодні зареєстровані з цього приводу, в тому числі і законопроект, який внесений від більшості. Також... створити робочу групу і поділити 50 на 50 розподіл членів цієї групи між опозицією і більшістю для того, щоб обговорити основні принципи виборчого законодавства, а також чітко визначити ті норми, які ухвалені Венеціанською Комісією", - заявив Кожем'якін.
Також він повідомив, що фракція БЮТ-Батьківщина не братиме участь в роботі Ради в четвер, якщо вимоги її депутатів не будуть виконані.
Нагадаємо, в ході сьогоднішньої погоджувальної ради народні депутати запланували на четвер розгляд ряду законопроектів про вибори народних депутатів України.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top