Конкурсом з продажу 60,8% акцій "Донбасенерго" зацікавилися дві компанії, – ФДМУ

НовиниПЕК    07.08.2013 - 13:23
Конкурсом з продажу 60,8% акцій "Донбасенерго" зацікавилися дві компанії. Про це в ефірі національного радіо повідомив голова ФДМУ Олександр Рябченко.

Конкурсом з продажу 60,8% акцій "Донбасенерго" зацікавилися дві компанії. Про це в ефірі національного радіо повідомив голова ФДМУ Олександр Рябченко (на фото), передає прес-служба фонду.

"Фонд державного майна підписав договори конфіденційності у рамках конкурсу з продажу акцій "Донбасенерго" з двома компаніями, у нас є два інтересанти, які зацікавилися конкурсом", - повідомив Рябченко.

Він пояснив, що зацікавлена компанія подає до ФДМУ заявку, що бажає ознайомитися з підприємством і додатковими документами про його діяльність, і в результаті ФДМУ та ця компанія підписують договір конфіденційності.

Останній день прийому заявок по "Донбасенерго" -13 серпня. За словами Рябченка, заявки зазвичай надходять в останній день, адже необхідно разом із заявкою вносити заставу.

"Це 10% від стартової ціни пакета. Вона визначена у 641 млн грн, отже, необхідно внести 64,1 млн грн. Відривати такі кошти від бізнесу надовго у інвесторів бажання, звичайно, немає", - сказав Рябченко.

Нагадаємо, конкурс з продажу майже 60,8% акцій "Донбасенерго" відбудеться 21 серпня 2013 року

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top