Конкретні переговори щодо партнерства у ГТС України розпочнуться після оцінки її вартості, - Бойко

Конкретні переговори щодо партнерства у газотранспортній системі (ГТС) України розпочнуться після оцінки її вартості. Про це в інтерв'ю CNN заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко, передає прес-служба міністерства.

"Ми розглядаємо модель, при якій газотранспортна система управляється трьома сторонами. Третина належить Україні, третина - Росії і ще одна третина - Європі. Тобто споживачі, продавці-постачальники та країна-транзитер діють разом. Це хороша модель і вона зручна для всіх... В Україні проведено тендер з вибору аудиторській компанії, яка здійснить оцінку нашої газотранспортної системи. Після завершення оцінки розпочнуться конкретні переговори щодо майбутнього партнерства та інших питань", - зазначив Бойко.

Він висловив переконання, що буде знайдено комплексне рішення, що включатиме питання управління українською ГТС, гарантій транзиту та вартості російського газу для України. При цьому Юрій Бойко зазначив, що Україна не тільки проводить переговори з перегляду газових контрактів, але й працює над підвищенням енергоефективності та диверсифікації джерел енергопостачання.

Нагадаємо, в даний момент Україна в Стамбулі обговорює альтернативні джерела постачання газу з Туреччиною та Катаром.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся