Конгрес США позбавив телеканал RT акредитації в ряді вищих відомств

Конгрес США позбавив телеканал RT акредитації в ряді вищих відомств
Фото: Конгрес США (educationusa.state.gov)

Телеканал RT на своєму сайті підтвердив позбавлення доступу своїх журналістів

Журналісти телеканалу RT більше не зможуть на регулярній основі висвітлювати події в ряді американських вищих відомств. Про це повідомило DW у середу, 29 листопада.

Наголошується, що "Галерея кореспондентів радіо і ТБ" Конгресу США відкликала у журналістів американського підрозділу телеканалу відповідну акредитацію.

У свою чергу, телеканал RT на своєму сайті підтвердив факт позбавлення акредитації.

Нагадаємо, 15 листопада в Росії Державна Дума схвалила поправки, які дозволять визнавати закордонні ЗМІ іноземними агентами. Віце-спікер Думи Петро Толстой зазначив, що ці поправки - відповідна міра на вимогу США від російського каналу RT отримати статус іноземного агента. На думку Толстого, новий законопроект ніяк не позначиться на свободі слова.

Зазначимо, що повідомлення про прийняті Держдумою РФ поправки до закону отримали "Голос Америки", "Idel.Реалії" і "Кавказ.Реалії" (проекти "Радіо Свобода"), а також "Настоящее время" (спільний проект "Голосу Америки" та "Радіо Свобода").

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся