Конфлікт в Україні є викликом для ОБСЄ, - глава МЗС Польщі

Конфлікт в Україні є викликом для ОБСЄ, - глава МЗС Польщі
Фото: Яцек Чапутович (msz.gov.pl)

Український конфлікт і незаконна окупація Криму є найбільшою проблемою для ОБСЄ

Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) Польщі Яцек Чапутович заявив, що конфлікт в Україні є викликом для ОБСЄ. Про це він заявив в ході відкриття конференції, організованої Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ у Варшаві, повідомляє "Польське радіо".

Чапутович впевнений, що війна в Україні є однією з основних загроз перед обличчям європейської безпеки.

"Ми повинні пам'ятати, що український конфлікт і незаконна окупація Криму є найбільшою проблемою для ОБСЄ і нашої спільної безпеки. Поки цей конфлікт не буде вирішено, довіра до Організації буде поставлена під загрозу", - зазначив він.

Додається, що у Варшавській конференції беруть участь близько 1500 представників урядів і громадянського суспільства країн-членів і партнерів ОБСЄ. Зустріч, мета якої полягає в тому, щоб перевірити, як уряди держав-членів ОБСЄ дотримуються декларації про дотримання основних прав і свобод людини, демократії, толерантності та протидії дискримінації, триватиме до 23 вересня.

Нагадаємо, в районі проведенияООС за 9 вересня бойовики 25 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових, в тому числі двічі з озброєння, забороненого Мінськими домовленостями.

Також додамо, раніше місія ОБСЄ передала інформацію про виявлені танки на окупованій території.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся