ua en ru

Компанія "сім'ї" Януковича оскаржила рішення суду про повернення активів "Надра Україна"

ТОВ "Голден Деррік" подало касаційну скаргу у Вищий господарський суд України у відповідь на позбавлення її 19 спеціальних дозволів на видобуток нафти і газу. Про це йдеться в повідомленні прес-служби НАК "Надра України".

"ТОВ "Голден Деррік" подало касаційну скаргу у Вищий господарський суд України і сподівається на її задоволення. Розгляд справи призначено на 17 лютого 2015 р.", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, "Голден Деррік" пов'язують з особами колишнього міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького, Юрія Іванющенка та Миколи Присяжнюка.

У НАК відзначили, що двоє суддів колегії, яка буде слухати касаційну скаргу "Голден Дерріка", причетні до передачі резиденції "Межигір'я" приватним структурам.

"У Наку вважають, що відсутні законні підстави для скасування ухвалених на користь Компанії рішень першої та апеляційної інстанцій та ухвалення нового рішення про відмову в задоволенні позову", - йдеться в повідомленні.

Але при цьому в "Надра України" побоюються, що у касаційній інстанції компанії Ставицького вдалося "домовитися", і ВГСУ скасує рішення першої і другої інстанцій і направити справу на новий розгляд, що стало відомо з неофіційних джерел.

"Це призведе до затягування винесення рішення на місяці і відповідно неотримання НАКом доходів від спільної діяльності, яка в середньому становить близько 2 мільйонів гривень щомісяця", - наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, відчуження "Голден Деррік" частки в загальному майні на Сахалінському родовищі (Харківська обл.) призвело до втрати державою в особі НАК "Надра України" контролю за видобутком газу на Сахалінському родовищі та отримання прибутків.