Україна продовжила дію антидемпінгових заходів до імпорту виробів з чорних металів з Китаю на 5 років

Міжвідомча комісія України з міжнародної торгівлі продовжила на 5 років дію антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів, без електричної ізоляції походженням з Китаю.

Міжвідомча комісія України з міжнародної торгівлі продовжила на 5 років дію антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів, без електричної ізоляції походженням з Китаю. Про це йдеться у відповідному рішення комісії № АД-320/2014/4421-06 від 15 вересня 2014 р., текст якого опублікований в газеті "Урядовий кур'єр".

Як зазначається, Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі на засіданні 15 вересня 2014 р. розглянула поданий Міністерством економічного розвитку і торгівлі України звіт про результати проведення перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів, без електричної ізоляції (за винятком виробів з корозійностійкої (нержавіючої) сталі та виробів для цивільної авіації) походженням з Китайської Народної Республіки у зв'язку із закінченням строку їх застосування, ініційованого за вимогою українського товаровиробника виробів, виготовлених з чорних металів, ПАТ "Виробничеоб'єднання "Стальканат-Сілур".

"За результатами проведеного дослідження було встановлено, що протягом ІІ півріччя 2012 р. - І півріччя 2013 р. китайські підприємства імпортували товар в Україну за демпінговими цінами", - йдеться у повідомленні.

Також було встановлено, що китайські виробники використовують практику недобросовісної конкуренції під час експорту вказаного товару в окремі треті країни.

Зважаючи на це Міжвідомча комісія прийняла рішення продовжити дію антидемпінгових заходів, застосованих рішенням комісії від 23 липня 2008 р. № АД-183/2008/143-48 про застосування остаточних антидемпінгових заходів щодо імпорту в Україну виробів, виготовлених з чорних металів, без електричної ізоляції походженням з Китаю строком на 5 років.

Це рішення набирає чинності з дня опублікування цього повідомлення.

Нагадаємо, в липні 2014 р. Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі повідомила про припинення антидемпінгового розслідування щодо імпорту в Україну конвеєрної резинотканевой стрічки з Російської Федерації.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся