Комісія Мін'юсту повернула ділянку площею 113,5 га у власність "Родовід Банку"

Середа 07 лютого 2018 16:08
Комісія Мін'юсту повернула ділянку площею 113,5 га у власність "Родовід Банку"
Фото: "Родовід Банку" повернули 113 га землі в Києві (rodovidbank.com)

В ході "торгівлі" ділянкою встановлено незаконне втручання у Державний реєстр

Комісією по розгляду скарг у сфері державної реєстрації (Міністерство юстиції України) було прийнято рішення, згідно з яким ділянку площею 113,5 га в Києві повернуто у власність ПАТ "Родовід Банк". Про це повідомляє прес-служба Фонду гарантування вкладів.

Як повідомляється, після того, як компанії, останньою "купила" зазначене майно, стало відомо про розгляд комісією скарги банку і ФГВФО, вона припинила всілякі дії з ділянкою, провела власне розслідування та надала всі необхідні матеріали комісії.

У ході розгляду зазначеної комісією скарги банку, всіма учасниками (нотаріусами, реєстраторами, органами ДВС, ДП "СЕТІВ", Генеральною прокуратурою України) неодноразово зазначалося, що жодним з них не проводилися ніякі дії щодо згаданого земельної ділянки - ні щодо проведення торгів, зняття арештів , проведення реєстраційних дій, тощо При цьому був відзначений факт незаконного втручання в Держреєстр невстановленими особами.

Представники компанії, яка значилася в держреєстрах останнім "власником" земельної ділянки, повідомили, що реєстрація була проведена без її участі. У зв'язку з цим вони також були зацікавлені у детальному розгляді ситуації. І для цього - сприяли діям Фонду в справі повернення землі законному власнику.

Своєчасне прийняття комісією Мін'юсту такого рішення дозволило не допустити нанесення збитків державі в сумі понад 3,7 млрд гривень.

Нагадаємо, раніше Фонд гарантування вкладів фізичних осіб заявив про неодноразове незаконне переоформлення права власності на майно неплатоспроможного "Родовід Банку".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся