Комісія по ГФС рекомендує Яценюку звільнити Макаренка та Хоменка

НовиниПолітика    20.03.2015 - 09:41

Комісія з розслідування фактів зловживань у Державній фіскальній службі (ДФС) рекомендує прем'єр-міністру Арсенію Яценюку звільнити керівника податкової міліції Володимира Хоменка та головного митника України Анатолія Макаренка. Про це йдеться у статті РБК-Україна "Комісія Абромавичуса з ДФС: Білоус тримається з останніх сил, Макаренка та Хоменко йдуть".

За словами джерела РБК-Україна, комісія також рекомендує дати чолі ДФС Ігорю Білоусу випробувальний термін на три місяці.

"За цей час Білоус повинен завершити реформу ДФС, хоча раніше на цю ж задачу йому відводили півроку", - підкреслюється в матеріалі.

За словами членів комісії, до Білоусу найменше претензій і з боку чиновників, і з боку бізнесу. "За його відставку було близько третини комісії", - сказав співрозмовник РБК-Україна.

Нагадаємо, 24 лютого прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про початок службового розслідування щодо діяльності голови ДФС Ігора Білоуса, першого заступника голови ДФС Володимира Хоменка та заступника голови ДФС Анатолія Макаренка.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top