ua ru

Коменданти Євромайдану почали озброювати людей, - МВС

У МВС України заявляють, що коменданти Євромайдану почали озброювати мітингувальників.

Коменданти Євромайдану почали озброювати мітингувальників. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ України (МВС).

"Коменданти так званого Євромайдану, вони ж народні депутати України від опозиції, озброюють "загони самооборони". За їх ініціативи агресивно налаштованим людям роздають двометрові дерев'яні палиці з металевими наконечниками. Ці палиці є не що інше як небезпечна холодна зброя, яку вони збираються застосовувати для травмування правоохоронців", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у МВС, такими діями народні депутати фактично штовхають людей на вчинення злочинів.

"Кримінальний кодекс України кваліфікує такі дії як створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань (стаття 260) та організація масових заворушень (стаття 294) і, як підбурювачів, визначає їх самих співучасниками цих злочинів", - зазначають в МВС.

У зв'язку з цим в міліції закликають громадян припинити протистояння, не вчиняти злочинів та дотримуватися громадського порядку.

Зазначимо, в ході сутичок у центрі Києва протягом 19-20 січня 2014 р. станом на 10:30 ранку госпіталізований 61 співробітник МВС.

При цьому станом на 10:00 за результатами сутичок у Києві вже затримані більше 20 осіб.

Нагадаємо, з 19 по 20 січня в центрі Києва відбувалися сутички мітингувальників із правоохоронцями.