Командування ВМС США почало підготовку до виведення кораблів з військово-морської бази у Вірджинії через наближення урагану "Айрін"

НовиниНадзвичайні події    25.08.2011 - 07:40


Командування ВМС США почало підготовку до виведення всіх кораблів, включаючи авіаносці, з найбільшої американської військово-морської бази через наближення урагану "Айрін", передає радіостанція "Маяк".

Очікується, що ураган третьої категорії небезпеки, який вже пройшов через територію Куби, Гаїті, Пуерто-Ріко і Багамських островів, швидше за все, пройде і над базою ВМС у Вірджинії. Однак якщо "Айрін" змінить свій шлях, то кораблі залишаться на базі. Великі військові судна краще "переносять" потужні урагани у відкритому морі. Крім того, відсутність пришвартованих суден допоможе зберегти в цілості пірс і доки.

В американському штаті Північна Кароліна почалася евакуація ряду прибережних районів у зв'язку з наближенням урагану "Айрін". Як повідомили представники поліції, евакуація відбувається на ряді островів штату за допомогою Берегової охорони США. Вони уточнили, що кілька населених пунктів округу Хайд також будуть евакуйовані, оскільки очікується, що вони першими зустрінуть удар стихії. Сьогодні округ Дейр в цьому ж штаті повинні покинути близько 150 тис. туристів. Чи будуть евакуйовані місцеві жителі, поки не вирішено.

Нагадаємо, напередодні ураган "Айрін", що сформувався раніше в Карибському морі, посилився до третьої категорії небезпеки. За даними Національного центру США по спостереженню за ураганами, він прямує до узбережжя США, максимальна швидкість вітру в центрі урагану досягає 185 км/год. При цьому швидкість "Айрін" може ще збільшитися в найближчі дні.

До зустрічі зі стихією, на думку експертів, повинні готуватися Флорида, Джорджія і Південна Кароліна.

"Айрін" - дев'ятий у нинішньому сезоні ураганів в Атлантиці.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top