Військове командування РФ розпорядилося вилучати паспорти у бойовиків ДНР/ЛНР

НовиниНадзвичайні події    11.01.2016 - 21:51
Фото: бойовики на Донбасі
Фото: бойовики на Донбасі

Таким чином лідери бойовиків намагаються уникнути дезертирства

Російське військове командування розпорядилося вилучити паспорти у бойовиків так званих "Донецької/Луганської народних республік" (ДНР/ЛНР) аби уникнути дезертирства. Про це йдеться у повідомленні штабу антитерористичної операції (АТО) у Facebook.

"З метою недопущення дезертирства, ватажки російсько-терористичних бандформувань, яких курує влада РФ, розпорядились вилучити паспорти у бойовиків. Пояснили цей крок як нібито однієї з умов для виплати грошового забезпечення", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, в лавах проросійських бандформувань продовжує падати рівень морально-психологічного стану.

Зокрема повідомляється, що за даними української розвідки, в підрозділах організованого злочинного угрупування з назвою "5 окрема мотострілецька бригада" близько 300 бойовиків написали рапорти про звільнення й виказали небажання надалі проходити "службу" в лавах НЗФ. Як пояснюється, такі дії бойовиків пов'язані зі зменшенням фінансування, яке надходить від їхніх російських кураторів, а також незадовільним забезпеченням виконання завдань.

"Відповідно до указу головного злочинця Захарченка й наказів командирів "1 та 2 АК", з 1 січня бандитам припинили виплачувати додаткову грошову надбавку за участь у бойових діях", - йдеться у повідомленні.

БОЙОВИКИ ВІДМОВЛЯЮТЬСЯ ВОЮВАТИ БЕЗ ГРОШЕЙВ лавах проросійських бандформувань продовжує падати рівень морально-психолог...

Опубликовано Прес-центр штабу АТО 11 января 2016 г.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики сьогодні біля Водяного застосували заборонені 120 мм міномети.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top