Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу

У матчі 1/8 фіналу Чемпіонату світу збірна Колумбії дуже впевнено обіграла збірну Уругваю.

28 червня, 23:00
Ріо-де-Жанейро, "Маракана"
Колумбія - Уругвай, 2:0
Гол:
Х.Родригес, 28, 50
Колумбія: Оспіна, Сунига, Сапата, Йепес, Армеро, Куадрадо, Агілар, Санчес, Родрігес, Джексон Мартінес, Гутьєррес
Уругвай: Муслера, Касерес, Хіменес, Годін, Альваро Перейра, Максі Перейра, Гонсалес, Аревало, Родрігес, Кавані, Форлан

90 хв. Готуються святкувати колумбійці. Тепер їх чекає випробування куди серйозніше - збірна Бразилії, з якою вони зіграють у чвертьфіналі.

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу85 хв. Герой матчу покидає поле - Рамос далі виходить замість Родрігеса.

84 хв. І знову Оспіна! Цього разу він відбив удар Кавані з лінії штрафного після відскоку!

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу81 хв. Пішов відпочивати Гуардадо, а з'явився в грі Гуарін.

80 хв. Ну що ж так?! Перейра вийшов на ударну позицію, але не зміг нормально пробити, влучивши прямо в голкіпера.

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу79 хв. Армеро і Лугано відзначилися картками за неспортивну поведінку.

75 хв. Рамірес навісив з кутового і Хіменес бив головою, але по воротах не влучив. Підняли зараз швидкість уругвайці.

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу69 хв. Мехія виходить на поле замість Гутьєреса

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу67 хв. Остання заміна у Уругваю - Ернандес замість Гонсалеса.

64 хв. І знову Оспіна! Родрігес теж пробивав здалеку, але воротар діє безвідмовно.

59 хв. Оце вже на щось схоже! Гонсалес пробив здалеку по воротах, але Оспіна зіграв відмінно.

55 хв. Продовжує Колумбія грати у свій футбол, абсолютно не даючи нічого зробити супернику.

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу53 хв. В Уругваю замість Форлана і Перейри з'явилися Стуані і Рамірес.

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу50 хв. Другий гол влітає у ворота Уругваю! Армеро подав в штрафну, Гуардадо головою переправив м'яч на Родрігеса і той подвоїв рахунок з лінії воротарського майданчика!

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

40 хв. Знову почалося монотонне володіння м'ячем колумбійцями. Зменшила атакувальний запал команда Уругваю.

36 хв. Гутьєррес бив після навісу в штрафну, але Оспіна спокійно впорався з цим ударом.

33 хв. Кавані бив з перспективного штрафного, але по воротах не влучив.

Колумбія - Уругвай: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу28 хв. Ось це так! Хомес Родридгес на півколі прийняв м'яч на груди і, не опускаючи м'яч на землю, вколотив м'яч від поперечини у ворота! Краса!

26 хв. Всі 11 уругвайців на своїй половині поля, а колумбійські гравці спокійно катають м'яч в центрі поля.

21 хв. Мартінес зумів пробити після подачі кутового - м'яч потрапив у захисника.

17 хв. До честі Уругваю, незважаючи на володіння м'ячем Колумбією, вони дуже добротно обороняються, не даючи супернику фактично нічого придумати.

13 хв. А ось і перший удар. Сунига приклався здалеку, але Сунига, хоч і з другого разу, м'яч забрав.

9 хв. Класно м'яч тримається в Колумбії. Є і рух, і швидкість і думка. Але поки не вистачає гостроти.

4 хв. Активніше колумбійці почали. Поки тримається м'ячу них.

Стартує матч. Поїхали!

Доброї ночі, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Чемпіонату світу Колумбія - Уругвай.

Збірна Колумбії вийшла в 1/8 фіналу Мундіалю з першого місця в групі С. У всіх трьох поєдинках колумбійці перемогли - розгромили Грецію і Японію і скромно обіграли Кот Д'івуар 2:1.

Уругвай пробився в плей-офф з другого місця і лише в останньому турі. Після несподіваної поразки Коста-Ріці, Уругвай зумів обіграти з однаковим рахунком 2:1 європейців з Англії та Італії.

Команда, яка переможе в цьому матчі, у чвертьфіналі зіграє з переможцем матчу Бразилія - Чилі.

Хосе Пекерман, головний тренер збірної Колумбії:

"Збірна Уругваю - це команда, і ми думаємо про неї як про єдину команді. Це хороший колектив, який був успішний в останні роки. Нас чекає складна битва. Ми також розуміємо, що і у нас є труднощі, травми. Постараємося гідно виглядати. На чемпіонаті світу кожна команда намагається показати свою велич. Ми повинні продемонструвати рішучість і впевненість. Втрата Суареса - нова ситуація для Уругваю. Але ми думаємо про себе. У будь-якому випадку суперник грізний. Ключовими будуть багато факторів. Все дрібниці важливі".