Кількість зерна в Держрезерві відповідає мінімуму, передбаченому законодавством, - Держагентство резерву

Кількість зерна в Держрезерві відповідає накопичувальному мінімуму, передбаченому законодавством. Про це заявив керівник Державного агентства резерву України Олексій Лелюк, коментуючи висловлювання глави КРУ про нестачу зерна в державних запасниках.

О.Лелюк повідомив, що в 2010 р. році, згідно з рішенням уряду, Держкомрезерв не тільки закупив необхідну для гарантування продовольчої безпеки кількість зерна, а й навіть перевищив необхідний накопичувальний мінімум. Таким чином, за останній рік кількість зерна в Держрезерві збільшувалася, що відповідає політиці стабілізації продовольчого ринку України.

О.Лелюк нагадав, що Держкомрезерв знайшов можливість виділити 18 тис. т зерна зі своїх запасів для переробки його на борошно на підприємствах системи державного резерву з метою стабілізації цін на хліб соціальних сортів у березні 2011 р.

"Завдяки тому, що в Держрезерві були запаси зерна, які перевищують накопичувальний мінімум, ми змогли запобігти виникненню дефіциту дешевого борошна на ринку і зберегти ціни на соціальний хліб", - зазначив він.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся