Кількість позовів до членів ВККСУ за квітень зросла  

Кількість позовів до членів ВККСУ за квітень зросла  
Ілюстративне фото (oask.gov.ua)

Є позови, що стосуються дій членів ВККСУ під час конкурсу до Верховного суду

З початку року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшло вже 24 позови, в яких відповідачами або третіми особами визначено Вищу кваліфікаційну комісію суддів України (ВККСУ) та її членів. Про це в коментарі РБК-Україна повідомили в прес-службі Окружного суду Києва. 

Так, частина позовів стосуються Сергія Козьякова та Станіслава Щотки. 

"Частина позовів безпосередньо стосується повноважень членів ВККСУ - Сергія Козьякова, Станіслава Щотки, Тетяни Весельської, Анастасії Заріцької, Михайла Макарчука, Миколи Мішина, Юрія Тітова та Валентини Устименко. Ще в частині позовів, що надійшли, суд просять визнати неналежним здійснення повноважень з організації роботи та керівництва Комісії її головою Сергієм Козьяковим, а також оскаржують бездіяльність щодо не призначення членів Комісії у порядку та строки, визначені законодавством", - повідомили в суді. 

Зазначається, що кілька позовів стосуються дій членів ВККСУ з виставлення балів за практичне завдання у конкурсі до Верховного суду. 

"Ще декілька позовів стосуються визнання протиправними дій членів ВККСУ з виставлення балів за практичне завдання в рамках конкурсу на зайняття вакантних посад суддів Верховного Суду, оголошеного 2 серпня 2018 року. 
Деякі позови судом було об’єднано в одне провадження, що сприятиме оперативності їх розгляду, а також повному, всебічному та об'єктивному з'ясуванню всіх обставин справ", - додали в суді. 

Раніше повідомлялося про те, що, станом на 15 березня, до суду надійшло 6 позовів, що стосуються оскарження повноважень членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

РБК-Україна писало, що 19 березня 2019 року, біля Вищої кваліфікаційної комісії суддів України вчинено напад на суддю господарського суду Харківської області Віталія Усатого.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся