Кількість авіарейсів між Києвом і Москвою з 1 липня зросте до 56 на тиждень з кожного боку

Кількість авіарейсів між Києвом і Москвою з 1 липня 2012 зросте з 49 до 56 на тиждень з кожного боку. Про це з віце-прем'єр - міністр інфраструктури Україні Борис Колесніков і міністр транспорту Росії Максим Соколов домовилися сьогодні, 27 червня, в рамках Одинадцятого засідання підкомісії з питань транспорту комітету економічного співробітництва україно-російської міждержавної комісії, повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Таке рішення, як зазначили міністри, викликане тенденцією постійного зростання попиту на здійснення пасажирських перевезень між країнами.

Тому частота виконання польотів на повітряній лінії Київ-Москва для кожної зі сторін буде збільшена з 49 до 56 рейсів на тиждень, а також кількість призначених авіапідприємств на цій лінії - до п'яти з кожної сторони (зараз - чотири). При цьому додаткові сім рейсів на тиждень з боку Росії буде закріплено за новим російським авіапідприємством.

Надалі триватиме робота, спрямована на лібералізацію повітряного сполучення між Україною і Росією.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся