Коливання ціни за російський газ для України має бути в розмірі 220-250 дол. за 1 тис. куб. м, - Єфремов

Понеділок 19 грудня 2011 13:41

Коливання ціни за російський газ для України має бути у розмірі 220-250 дол. за 1 тис. куб. м. Про це під час брифінгу сказав голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ціна першого варіанту, яку сьогодні декларує уряд, - це 416 дол. Про ціну другого варіанту складно зараз говорити, вона може коливатися, як ми розуміємо, але це коливання повинне відбуватися у розмірі 220-250 дол. Це моя точка зору, що випливає з того аналізу, який роблять фахівці", - сказав Єфремов.

Також він додав, що переговори про зниження ціни на газ проходять важко. "Ми сподіваємося, що в рамках саміту країн СНД братимуть участь і зустрінуться прем'єр-міністр Росії Володимир Путін і прем'єр-міністр України Микола Азаров і все-таки буде досягнута остаточна домовленість за ціною газу. Переговори йдуть важко, ви знаєте, що йдуть відповідні заяви з російського боку. Мені здається, що в цій ситуації ми намагаємося поводитися коректно і не давати ніяких оцінних показників. Ми, єдине, висловлюємо, щоб Російська Федерація визначилася в ціні газу для нашої держави так, як це прийнятно і як сьогодні є на ринку".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся