Коболєв пообіцяв провести анбандлінг "Нафтогазу" вчасно

Коболєв пообіцяв провести анбандлінг "Нафтогазу" вчасно
Фото: Андрій Коболєв (РБК-Україна)

Оператор ГТС України подав заявку на сертифікацію

Група "Нафтогаз" та "Оператор ГТС України" роблять все можливе, щоб завершити анбандлінг вчасно, тобто до 1 січня 2020 року. Про це заявив голова правління НАК "Нафтогаз Україна" Андрій Коболєв на своїй сторінці у Facebook.

Як нагадав Коболєв, цього тижня новий оператор ГТС України, ТОВ "ОГТСУ", подав заявку на сертифікацію до НКРЕКП.

Враховуючи стислі терміни, які залишаються до 1 січня 2020 року, коли має завершитися виділення незалежного оператора ГТС, Група "Нафтогаз" звернулася до НКРЕКП та Секретаріату Енергетичного товариства з проханням про паралельну сертифікацію, відзначив він.

"Зі свого боку як "ОГТСУ" так і група Нафтогаз роблять все можливе, щоб завершити анбандлінг вчасно та якісно", - заявив Коболєв.

Як повідомляло РБК-Україна, ТОВ "Оператор ГТС України" подало до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), заявку на проходження сертифікації як оператора газотранспортної системи.

Очікується, що компанію буде сертифіковано національним регулятором з подальшим підтвердженням з боку Секретаріату Енергетичного співтовариства до 1 січня 2020 року. Проходження сертифікації - фінальний етап проекту з відокремлення оператора ГТС України (анбандлінгу).

Нагадаємо, Кабінет міністрів України 18 вересня затвердив анбандлінг НАК "Нафтогаз України" до кінця року.

Відзначимо, у вересні Україна представила Єврокомісії модель відділення оператора ГТС. До цього "Укртрансгаз" завершив черговий етап анбандлінгу, передавши функцію технічної експлуатації газотранспортної системи ТОВ "Оператор ГТС України".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся