ru ua

КНУ ім. Шевченка запустив міжнародну магістерську бізнес-програму КНУ МВА

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запустив міжнародну магістерську бізнес-програму КНУ МВА

Київський національний університет імені Тараса Шевченка запустив міжнародну магістерську бізнес-програму КНУ МВА. Про це йдеться в повідомленні КНУ.

Зазначається, що програма відкриває можливість її слухачам отримати диплом європейського зразка, що визнається міжнародними роботодавцями. В рамках програми, учасники КНУ МВА будуть навчатися протягом семестру у вузі-партнері, таким чином отримають два дипломи про вищу освіту визнаних у світі університетів: КНУ імені Тараса Шевченка (Україна) та Університету Мачерата (Італія).

Програма КНУ МВА розрахована і передбачає підготовку: функціональних менеджерів (середня управлінська ланка) і керівників компаній (вища управлінська ланка)

Програма КНУ МВА є повноцінною магістерській програмі. Загальна тривалість навчання - 1 рік 10 місяців.

До вступу запрошуються абітурієнти, які мають диплом про вищу освіту рівня "спеціаліст" або "магістр" та досвід управлінської роботи від 2 років. Обов'язковою умовою є достатній рівень володіння англійською мовою, що відповідає рівню В2 Європейської рамкової угоди про мови.

"Прийом заяв і документів - до 15 серпня 2014 р. Початок навчального року - 1 вересня 2014р.", - відзначили в прес-службі.