КНДР і Південна Корея відкрили перший постійний офіс зв'язку поблизу кордону двох держав

Ілюстративне фото (із відкритих джерел)
Ілюстративне фото (із відкритих джерел)

Сеул має намір використовувати офіс для обговорення ядерної програми Північної Кореї

Північна Корея (КНДР) і Південна Корея сьогодні, 14 вересня, відкрили перший постійний офіс зв'язку поблизу кордону двох держав. Південнокорейський міністр об'єднання Чо Мен Ген на церемонії в Кесоні назвав подію "подальшим символом миру", передає DW.

На думку міністра, сторони отримали можливість "безпосередньо радитися з питань поліпшення внутрішньокорейських відносин, миру і благополуччя" на півострові.

Зокрема, як наголошується, Сеул має намір використовувати офіс для обговорення ядерної програми Північної Кореї.

18 вересня президент Південної Кореї Мун Чже Ін відправиться в Пхеньян на зустріч з лідером КНДР Кім Чен Ином. Цей стане першою офіційною поїздкою південнокорейського президента в столиці Північної Кореї за останні десять з гаком років, зазначає агентство AFP.

Зазначимо, раніше КНДР (Північна Корея) та Південна Корея провели загальну військову зустріч в селі Панмунджом, де обговорили заходи щодо забезпечення виконання військової частини свого квітневого саміту. Зокрема, було вирішено, що КНДР і Південна Корея приберуть пости охорони з демілітаризованої зони.

Також РБК-Україна раніше писало, що КНДР і Південна Корея домовилися провести новий спільний саміт у вересні в Пхеньяні.

Крім того, раніше повідомлялося, що Південна Корея планує запропонувати Північної подати спільну заявку на проведення Олімпійських ігор 2032 року.

 

On Top