ru ua

Клімкін закликав ЄС посилити санкції проти РФ і військово-технічну допомогу Україні

Клімкін закликав ЄС посилити санкції проти РФ і військово-технічну допомогу Україні
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав Європейський союз посилити санкції проти Росії і розширити військово-технічну допомогу Україні.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін закликав Європейський союз посилити санкції проти Росії і розширити військово-технічну допомогу Україні. Про це він заявив під час зустрічі з Верховним представником ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федерикой Могерини в Брюсселі, передає прес-служба МЗС.

"Розширення санкційного пакету буде свідченням солідарної реакції Європейського Союзу на нахабну агресію РФ проти України, продовжується до цих пір. Сподіваюся, що посилення тиску на Росію буде сприяти невідкладному і повного виконання нею мирних домовленостей", - заявив Клімкін.

Він також підкреслив важливість надання військово-технічної допомоги з боку держав-членів ЄС.

У свою чергу, Федеріка Могерини закликала українську сторону передбачити в процесі формування програмних документів нової коаліції та уряду України на необхідність активізації реформ у державі. Вона також підтвердила готовність ЄС надавати цьому відповідну підтримку.

Нагадаємо, Україна і Євросоюз підписали сьогодні в Брюсселі угоду з початку роботи в Україні консультативної місії по реформі сектору громадської безпеки.