Клімкін в Нідерландах виключив можливість зміни УА України з Євросоюзом

НовиниПолітика    26.10.2016 - 20:32
Фото: переговори в Нідерландах
Фото: переговори в Нідерландах

Клімкін обговорив ратифікацію Угоди з представниками Нідерландів

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час візиту до Нідерландів заявив, що внести зміни в текст Угоди про асоціацію України з європейським союзом неможливо. Про це повідомляє прес-служба відомства.

На зустрічі з нідерландськими колегами міністр обговорив питання двостороннього співробітництва та завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію Нідерландами у спосіб, який був би прийнятним для всіх сторін.

обговорення Асоціаціїзустріч з нидерландцамиобговорення відносин України і Нідерландіввізит міністра закордонних справ України в Нідерланди
Фото: візит Клімкіна в Нідерланди

"Глава МЗС України зазначив, що Угода про асоціацію є дієвою платформою не тільки для поглиблення відносин між Україною та ЄС, українсько-нідерландського двостороннього співробітництва, але й для зміцнення на континенті базових європейських цінностей, завдяки яким європейське співтовариство досягло економічної могутності, миру і процвітання", - йдеться в повідомленні

У МЗС зазначили, що Угода має виняткове значення для України та є основою для впровадження системних реформ, побудови нової демократичної держави.

Нагадаємо, сьогодні президент Петро Порошенко закликав Нідерланди розблокувати ратифікацію Угоди про асоціацію.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top