Кличко: ми зацікавлені в успішній роботі ІКЕА в столиці

Кличко: ми зацікавлені в успішній роботі ІКЕА в столиці
Фото: Віталій Кличко на зустрічі з представниками ІКЕА (kiev.klichko.org)

IKEA відкриє у Києві свій перший магазин в 2019 році

Мер Києва Віталій Кличко привітав рішення компанії IKEA про відкриття першого магазину в Україні саме в Києві. Про це Кличко заявив під час зустрічі з представниками компанії IKEA Південно-Східна Європа, повідомляє прес-служба Кличка.

"Я вітаю рішення компанії IKEA відкрити перший магазин в Україні. І радий, що цей перший магазин буде в столиці - у Києві. Ми спільно працювали над тим, щоб втілити цю ідею. Ми зустрічалися минулого року в Давосі, наприкінці минулого року тут, в Києві. І я радий, що співробітництво вийшло на стадію реалізації", - зазначив він.

Кличко також зауважив, що влада доклала значних зусиль, аби інвестори та іноземні компанії були зацікавлені виходити на ринок Києва. Зокрема, було запроваджено відкритість та прозорість усіх процесів управління в столиці.

Крім того, Кличко запевнив, що столична влада і надалі працюватиме над тим, аби спрощувати умови для ведення бізнесу.

"Ми сьогодні мінімізуємо бюрократичні процеси та усуваємо адміністративні бар’єри. Аби бізнес відчував підтримку з боку місцевої влади. І ми зацікавлені в успішній роботі ІКЕА в столиці, оскільки компанія популярна в Україні, пропонує доступну продукцію, надає якісний сервіс. І сподіваємось, що невдовзі ви відкриєте другий, а згодом і наступні магазини в Києві та в інших містах України", - наголосив він.

Крім того, він додав, що кияни довго чекали на відкриття першого магазину IKEA в Україні, оскільки вже оцінили товари, що пропонує компанія. Проте, через відсутність її на ринку України, були змушені користуватися послугами посередників, які доставляють продукцію до України.

Повідомляється, що IKEA відкриє у Києві свій перший магазин нового міського формату вже в 2019 році. Це буде один із перших магазинів такого формату IKEA у світі. Київський магазин буде розташований в ТРЦ Ocean Mall, який планують відкрити в 2019 році поряд з ТРЦ Ocean Plaza.

"Ми раді оголосити наші наступні кроки на українському ринку. З урахуванням результатів дослідження ринку та споживчих уподобань наша команда обрала найсприятливішу бізнес-модель, яка дасть змогу ІКЕА реалізувати плани у Києві вже найближчим часом. У новому магазині міського формату наші покупці познайомляться з новим підходом ІКЕА до створення кращого життя для якнайбільшої кількості людей", - зазначив головний виконавчий директор IKEA Південно-Східна Європа Стефан Вановербеке.

Зазначається, що Україна стане одним із перших ринків, разом із Францією, Великобританією, Данією, США та Китаєм, на яких ІКЕА відкриє магазин у новому форматі. Це буде магазин IKEA менший за площею і розташований в центральній частині міста з можливістю замовлення товарів онлайн.

IKEA Південно-Східна Європа також реалізовує стратегію роздрібного бізнесу IKEA в Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії. IKEA Південно-Східна Європа є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся