У Кличка виділили 700 млн гривень на будівництво та реконструкцію навчальних закладів

НовиниСуспільство    25.08.2016 - 18:53

За каденцію Віталія Кличка видатки на підготовку до нового навчального року зросли майже у 6 разів – з 199 млн грн у 2014 році до 1,1 млрд грн – у поточному. Про це під час прес-конференції щодо підготовки до нового навчального року повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

Також, за його словами, – витрати на зарплату вчителів та утримання закладів освіти у порівнянні з 2014 роком збільшилися в 1,5 рази – з 4,6 до 6,8 млрд грн. Бюджет освіти цього року складає майже 7,7 млрд грн, а це 30% усіх видатків міста Києва, каже перший заступник голови КМДА.


"Місто виділило 700 млн грн на будівництво та реконструкцію навчальних закладів, 49 млн грн – на капремонт харчоблоків і заміну обладнання, 139 млн грн – на підготовку до роботи в осінньо-зимовий період та 69 млн грн – на заміну вікон", – розповів Геннадій Пліс.

"Київ на сьогодні є чи не єдиним регіон в Україні, де спостерігається ріст населення, тому створення додаткових місць у дитсадках і школах є для нас першочерговим завданням. Цьогоріч ми плануємо відкрити 2 школи, побудувати та здійснити реконструкцію 7-ми дитсадків. Крім того, за рахунок більш  раціонального використання приміщень закладів освіти ми створимо додаткові групи у дитсадках і відкриті додаткові класи у школах, де є така необхідність", – підкреслила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

On Top