Кличко на з'їзді ЄНП в Гельсінкі обговорив ключові виклики перед Європою

Кличко на з'їзді ЄНП в Гельсінкі обговорив ключові виклики перед Європою
Фото: Віталій Кличко (kiev.klichko.org)

У Гельсінкі також відбулися зустрічі Кличка з європейськими політиками

Мер Києва Віталій Кличко відвідав 25-й з’їзд Європейської народної партії (ЄНП), який відбувається в столиці Фінляндії Гельсінкі.Про це повідомляє прес-служба Кличка.

Як зазначається, Кличко представляє партію "УДАР", лідером якої він є. Партія з 2013-го року має статус спостерігача в Європейській народній партії. Цьогорічний з’їзд, як відзначають в ЄНП, має велике політичне значення.

Повідомляється, що в умовах, коли Європа стоїть перед колосальними викликами, в значній мірі її майбутній успіх залежатиме від того, якими будуть наступний Європарламент та Єврокомісія. На з’їзді в Гельсінкі ЄНП має обрати свого кандидата на наступних виборах президента Єврокомісії, які відбудуться у травні 2019 року, та напрацювати спільну політичну позицію щодо нових викликів, з якими стикається Європа. 

"Важливо сьогодні бути тут, разом з європейськими колегами, обговорювати ті спільні проблеми, які європейська спільнота може розв‘язати тільки консолідованими зусиллями. Європейська народна партія є найбільшою партією в Європейському союзі і об’єднує політичні сили з майже 40 країн. "УДАР" вже кілька років є спостерігачем в ЄНП. Сьогодні тут обговорюють ключові виклики, які постали перед Європою. Питання безпеки, міграційної політики, загроз радикалізму. І європейські політики разом напрацьовують шляхи їх вирішення. Тому це важливо. І я радий бути тут, з представниками європейських партій. Бо ключова мета України - стати частиною великої  європейської родини. Європейський напрямок розвитку є для нас пріоритетним", - відзначив Кличко.

У Гельсінкі також відбулися зустрічі Кличка з європейськими політиками. Зокрема, з президентом ЄНП Жозефом Долем, депутатом Європарламенту Елмаром Броком та іншими. Поспілкувався Віталій Кличко і з екс-президентом Грузії Михайлом Саакашвілі.

Європейська народна партія - загальноєвропейська політична партія, заснована у 1976 році. ЄНП послідовно підтримує рух України до Європи та збереження санкцій проти Російської Федерації. Також ЄНП виступала за запровадження безвізового режиму між Україною та ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся