Кличко проінспектував дороги Києва

НовиниТранспорт    09.01.2017 - 19:15
Фото: Віталій Кличко
Фото: Віталій Кличко

Мер вночі перевіряв, як у відбувається прибирання снігу зі столичних вулиць

Мер Києва Віталій Кличко провів нараду з главами районів, керівництвом "Київавтодору", "Київпастрансу", "Київтранспарксервісу" та керівниками районних ШЕУ щодо ефективності прибирання столиці від снігу, а також проінспектував дороги Києва. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Я вночі перевіряв, як у нас відбувається прибирання снігу зі столичних вулиць. Комунальники працюють. Але, оскільки я виїхав на перевірку без попередження, побачив і проблеми, які є в роботі. Тому доручаю усім службам відповідально ставитися до роботи. Головне завдання, – щоб до вівторка, коли почнеться робочий тиждень, вулиці, магістралі, тротуари столиці були очищені від снігу", – наголосив мер Києва.

Також Кличко акцентував увагу всіх комунальних служб на тому, що обов’язково мають бути прибрані переходи біля зупинок громадського транспорту, тротуари. І що в особливо посиленому режимі повинні відбуватися роботи з прибирання наступної ночі.

"У вівторок Київ повинен повернутися до звичного життя. Це – завдання для кожного з вас!", – звернувся до керівників комунальних служб мер столиці.

 

On Top