Китай вводить обмеження на ринку житла для самотніх осіб

Самотні жителі Пекіна, у яких ще немає нерухомості, можуть придбати тільки одну квартиру або будинок. Для тих, хто вже володіє житлом, покупки нових площ зовсім заборонені, передає телеканал "Росія 24".

У Шанхаї заборона діє для тих, хто планує купити третій об'єкт нерухомості. Також обіцяють ввести жорсткіші вимоги за іпотечними кредитами для покупки другого об'єкта нерухомості.

Крім цих заходів влада цих міст також ввела 20%-й податок на приріст капіталу від продажу майна.

Експерти вважають, що нововведення допоможуть заспокоїти населення, яке стурбоване стрімким зростанням цін на житло. Разом з тим, вони вважають, що в довгостроковій перспективі зростання цін продовжиться.

Згідно зі статистикою в лютому зростання цін у столиці Китаю склало 5,9% в річному численні, в Шанхаї - 3,4%. А за період з 1998 по 2011 рр. ціни в країні виросли на 160%. Такий динаміці сприяв перехід права власності в приватні руки.

Ще одним містом, яке готове приступити до регулювання цін на житло, став Шеньжень. Тут планується, як і в Шанхаї, посилити умови по кредитах для придбання другого житла.

Читайте також: Зростання ВВП Китаю сповільниться до 2030 р. в кращому випадку до 6,2%, - ФРС

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся