ua en ru

Китай і Росія продовжили договір про дружбу та співробітництво

Китай і Росія продовжили договір про дружбу та співробітництво Фото: Китай і Росія продовжили договір про дружбу та співробітництво (science4data.com)

Голова уряду Китаю Сі Цзіньпін та президент Росії Володимир Путін оголосили про продовження дії договору про добросусідство, дружбу та співробітництво. Він був підписаний в 2001 році.

Про це повідомляє hk.on.cc.

"У другій половині дня в Пекіні відбулася відеозустріч з президентом Росії Путіним. Глави двох держав опублікували спільну заяву, офіційно оголосивши про продовження дії китайсько-російського Договору про добросусідство, дружбу та співробітництво", - йдеться в повідомленні китайського видання.

Сі Цзіньпін заявив, що концепція дружби між поколіннями, встановлена "Китайсько-російським договором про добросусідство, дружбу та співробітництво", відповідає основним інтересам двох країн, відповідає потребам миру та розвитку і є "яскравою практикою побудови нового типу міжнародних відносин та спільноти зі спільним майбутнім для людства".

Договір був підписаний в липні 2001 року Путіним і головою КНР Цзян Цземінем в Москві. У березні 2021 року Росія і Китай домовилися про автоматичне продовження договору на п'ятирічний термін.