Китай володіє достатніми ресурсами для створення "розумної" економіки, - Goldman Sachs

Китай володіє достатніми ресурсами для створення "розумної" економіки, - Goldman Sachs
Фото: Китай (flickr.com/Philip Jägenstedt)

Такий висновок міститься у звіті "Зростання Китаю в області штучного інтеллекта"

Китай володіє достатніми ресурсами, щоб створити економічну модель, засновану на штучному інтелекті і машинному навчанні. Відповідний висновок міститься у звіті "Зростання Китаю в області штучного інтелекту", підготовленому Goldman Sachs, передає телеканал CNBC.

Зокрема, у Goldman Sachs очікують, що ШІ стане пріоритетом для держави, і що в Китаї буде проводитися політика з підтримки та розвитку цієї сфери як на регіональному, так і на національному рівні. Також збільшиться фінансування розробок технологій ШІ.

Відзначається, що для досягнення прогресу в цій сфері Пекіну необхідно володіти фахівцями, інформацією, інфраструктурою і обчислювальними потужностями. У Goldman Sachs вважають, що Китай вже виконав три умови: у нього є кадри, дані і інфраструктура. Китайські компанії наслідують приклад IT-гігантів США і відкривають дослідні центри, компанії також пропонують співробітникам зарплати, які можна порівняти з американськими структурами.

Зазначено, що великі IT-компанії Китаю створили власні онлайн-екосистеми, які все більше стають частиною повсякденного життя населення країни.

"Китай генерує 13% цифрової інформації всієї планети. Ми очікуємо, що до 2020 року, у міру того як економіка Китаю буде ставати найбільшою у світі, цей показник зросте до 20-25%", - підкреслили в Goldman Sachs.

Також повідомляється, що ефективність алгоритмів ШІ залежить від обчислювальної потужності. Так, Китай сильно залежить від іноземних постачальників процесорів, але держава домоглася "надихаючого прогресу" в розвитку виробництва напівпровідників всередині країни. У банку очікують, що залежність від іноземних постачальників буде скорочуватися.

Нагадаємо, Міжнародний валютний фонд впевнений, що економіка Китаю цього року зросте на 6,7% з огляду на політичну підтримки і активних інвестицій.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся