МВФ прогнозує 6,7-відсоткове зростання китайської економіки в 2017 році

Середа 14 червня 2017 20:01
МВФ прогнозує 6,7-відсоткове зростання китайської економіки в 2017 році
Фото: МВФ

Економіка Китаю зростає швидше, ніж планувалося

Міжнародний валютний фонд упевнений, що економіка Китаю зросте на 6,7%, зважаючи політичної підтримки і активних інвестицій, передає Reuters.

У першому кварталі економіка Китаю виросла швидше, ніж очікувалося, на 6,9%, що значно вище цільового показника уряду близько 6,5% протягом усього року.

МВФ заявив, що тепер очікується зростання економіки Китаю в середньому на 6,4% з 2018-2020 років. У квітні фонд заявив, що від китайської економіки очікується 6,2-відсоткове зростання в 2018 році.

"Критично важливо продовжувати робити акцент на вирішенні проблем фінансового сектору, навіть якщо це тягне за собою деяку фінансову напруженість і більш повільне зростання", - сказали в МВФ.

На думку МВФ, Китай також має відновити прогрес в напрямку гнучкого обмінного курсу. Зараз, згідно позиції відомства, валюта юаня оцінюється як "в цілому відповідаюча принципам".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МВФ очікує уповільнення зростання економік США і Китаю.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся