ru ua

В Кіровоградській області затримали чиновників РДА на хабарі 150 тисяч гривень

В Кіровоградській області затримали чиновників РДА на хабарі 150 тисяч гривень Фото: хабар (flickr.com/ssu)

Чиновники вимагали від підприємства неправомірну вигоду за виділення в оренду земельної ділянки

В Кіровоградській області оперативники обласного управління захисту економіки, слідчі обласної поліції під процесуальним керівництвом прокуратури області сьогодні, 21 листопада, в приміщенні районної державної адміністрації затримали першого заступника РДА та заступника голови одного з міст на отриманні хабара в сумі 150 тис. гривень. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

Так, правоохоронці встановили, що вищевказані особи вимагали від підприємства неправомірну вигоду за виділення в оренду земельної ділянки розміром 600 кв. м. Зазначено, що дана земельна ділянка знаходиться на території місцевої звалища. Підприємець мав намір здійснювати господарську діяльність з сортування сміття. За землю чиновники попросили 150 тис. гривень.

Досудове розслідування проводиться за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди посадовою особою) Кримінального кодексу України.

В Кіровоградській області затримали чиновників РДА на хабарі 150 тисяч гривеньВ Кіровоградській області затримали чиновників РДА на хабарі 150 тисяч гривеньВ Кіровоградській області затримали чиновників РДА на хабарі 150 тисяч гривень

Фото: затримання (npu.gov.ua)

Нагадаємо, раніше співробітники Служби безпеки України спільно з Генеральною прокуратурою викрили на хабарі керівника Державного агентства рибного господарства Миколаївської області.