Київрада прийняла процедуру декомунізації Києва

Київрада прийняла процедуру декомунізації Києва
Фото: у Києві демонтують комуністичну символіку

У Києві до 24 серпня повинні зникнути всі зображення Леніна і "Серпа і молота"

Київрада на засіданні 14 травня 2015 р. прийняла процедуру декомунізації Києва, що передбачає демонтаж будь-яких зображень вождя комунізму Володимира Леніна та емблеми "Серпа і молота". За відповідне рішення "Про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, що належать до комунальної власності територіальної громади р. Києва" проголосували 86 депутатів, передає корреспонеднт РБК-Україна.

"Це рішення про заміну комуністичної символіки на будівлях комунальної власності", - заявив ініціатор рішення Олександр Вовченко.

Згідно з рішенням, процедура передбачає повну заміну всієї комуністичної символіки до 30 березня 2016 року.

Як пояснюють у прес-службі столичної влади, даним рішенням Департаменту комунальної власності виконавчого органу Київради (КМДА) доручено до 28 червня 2015 р. скласти перелік будівель і споруд комунальної власності, на яких розміщена комуністична символіка, і скласти графіки її демонтажу.

У свою чергу, балансоутримувачам зазначених будівель і споруд доручено виконати заходи з демонтажу комуністичної символіки до 24 серпня 2015 р., а до 31 березня 2016 р. - встановити замість демонтованих символів комунізму державну символіку України.

Нагадаємо, в кінці квітня постійна комісія Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків підтримала проект рішення про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах Києва державною символікою України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся