Київрада надала "НВП "Більшовик" право на користування ділянкою надр для видобутку води з артезіанської свердловини

Київрада надала "НВП "Більшовик" право на користування ділянкою надр для видобутку води з однієї артезіанської свердловини, передає кореспондент РБК-Україна. За таке рішення проголосували 104 депутати зі 105 зареєстрованих у залі. Як наголошується в пояснювальній записці до документа, якість води в свердловині відповідає вимогам ДСТУ.
Київрада також надала право ВАТ "Комбінат горіндустріі" на використання артезіанської свердловини на території підприємства в Голосіївському районі столиці.
Крім того, депутати внесли зміни в положення "Про Головне управління культури і мистецтв КМДА" (проголосували "за" 99 депутатів зі 105 зареєстрованих у залі).
Київрада також внесли зміни до рішення Київради "Про затвердження положень про головних управліннях, управліннях та інших структурних підрозділах виконавчого органу Київради - КМДА" (проголосували "за" 100 депутатів зі 105 зареєстрованих у залі).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся