Київське "Динамо" обіграло алкмаарський "АЗ" в матчі групового турніру Ліги Європи

Київське "Динамо" обіграло алкмаарський "АЗ" в матчі групового турніру Ліги Європи з рахунком 2:0.
Матч проходив в Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського.

Гра почалася як продовження матчу "Динамо" - "Іллічівець", який кияни виграли 9:0. Динамо постійно турбувало голкіпера гостей.

По-справжньому гольовий момент трапився на 21-й хвилині. Ярмоленко змістився з правого флангу і влучно пробив з лівої, Ромеро врятував команду, але м'яч відскочив до Артема Мілевського і тому залишалося лише влучити з шести метрів у порожні ворота.

Артем у ворота потрапив, але зробив це настільки непереконливо, що Ромеро зумів дістати м'яч і змусив усіх схопитися за голову.

Кількість переросла в якість вже на старті другого тайму. На 47-й хвилині Роман Єременко віддав пас на Мілевського, і Артем одним торканням обробив, а другим відправив м'яч у сітку. Так чином, Мілевський продовжив свою гольову серію.

А на 62-й хвилині Єрьоменко і Мілевський спорудили ще один гол. Мілевський віддав на хід Єременко, а потім вже відгукнувся на передачу Єременко в штрафній площі,

У другому матчі групи Е БАТЕ на своєму полі обіграв Шерифом з рахунком 3:1 і залишився лідером групи.