ru ua

У "Київоблгаз Збуті" розповіли, що потрібно зробити для укладення договору на постачання газу

У зв'язку із змінами на вітчизняному газовому ринку, введених Верховною Радою, чиновники зобов'язали споживачів укласти нові договори на постачання газу. Для зручності своїх клієнтів фахівці ТОВ "Київоблгаз Збут" розробили прості правила оформлення документів, при цьому навіть не треба відвідувати офіси газової компанії, передає прес-служба відомства.

Як зазначається, з набранням чинності нормативних актів, що реалізують вимоги закону України "Про ринок природного газу", зокрема нових правил постачання природного газу, постачання природного газу клієнтам здійснюється на підставі укладення публічного договору поставки природного газу між постачальником і споживачем. Це означає, що умови договору є однаковими для всіх споживачів, а договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого договору в цілому.

"Нова спрощена процедура укладення договору не вимагає двостороннього підписання, - пояснює директор ТОВ" Київоблгаз Збут" Денис Смоляков, - Тому не потрібно кудись йти чи стояти в черзі. Достатньо підписати заяву-приєднання і відправити її у відділення ТОВ "Київоблгаз Збут", яке вас обслуговує". Також підписана заява-приєднання можна вкласти в спеціальний ящик в абонзалі, або передати контролеру при наступному візиті.

Якщо з якихось причин клієнт не отримав або втратив заяву-приєднання, її можна завантажити з сайту ТОВ "Київоблгаз Збут" - kvgaszbut.104.ua особисто заповнити і відправити постачальнику.

Крім заяви-приєднання, ніяких інших додаткових документів (договорів) підписувати не доведеться.