У Києві запрацював антикризовий штаб з підготовки до зими, - КМДА

НовиниСуспільство    15.08.2016 - 14:44

У столиці запрацював антикризовий штаб з підготовки до зими. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Прес-служба зазначає, що планова підготовка до опалювального сезону неможлива через ветування закону 2706, який забезпечив би зняття арештів із рахунків теплопостачальних підприємств. Фінансово-господарська діяльність останніх залишається паралізованою, заявили у КМДА.

У зв’язку з цим, київською владою введено антикризовий режим підготовки до зими. Антикризовий штаб збиратиметься щотижня для аналізу ситуації і прийняття оперативних рішень.

"Днями ми вже провели перше засідання штабу, на якому поряд із системними питаннями, такими як проведення гідравлічних випробувань тепломереж, приймались і необхідні практичні рішення. Наприклад, щодо виділення із матеріального резерву 250-ти кілограмів електродів для ліквідації аварійних пошкоджень", – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він зазначив, що зважаючи на безпрецедентно складні умови, в яких доводиться готуватись до зими, київська влада зробить усе, щоб вчасно розпочати опалювальний сезон, а кияни отримали комунальні послуги відповідної якості.

Пантелеєв також зауважив, що місто, попри заблоковані рахунки ПАТ "Київенерго" знайде можливість виконати програму встановлення приладів обліку в будинках.

"Пріоритетом для нас є програма 100-відсоткового оснащення житлових будинків теплолічильниками. Впевнений, що ми знайдемо шляхи для виконання цієї програми, чим зменшимо фінансове навантаження на киян унаслідок підвищення тарифів на теплову енергію", – зауважив Пантелеєв.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся