ru ua

У Києві відбулася міжнародна конференція Європейської ротогравюрної асоціації

У Києві відбулася міжнародна конференція Європейської ротогравюрної асоціації Фото: міжнародна конференція ERA

У Києві 3-4 листопада відбулась міжнародна конференція ERA (Європейська ротогравюрна асоціація), в якій взяли участь понад 100 власників підприємств з Німеччини, Італії, Франції, Іспанії, України, Польщі, Швейцарії, Чехії, Японії та Великобританії, члени уряду України і експерти ринку. Про це повідомляє прес-служба заходу.

"Обговоривши інновації і розробки в професійній сфері, учасники форуму основну увагу зосередили на інвестиційних перспективах українського ринку. Обсяг ринку глибокого друку в Європі становить близько 25 млрд дол., і Україна може стати важливою частиною цього ринку. Однак європейським компаніям необхідні зрозумілі і стабільні умови для довгострокових інвестиційних проектів по створенню нових виробничих потужностей", - йдеться в повідомленні.

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України - торговий представник України Наталія Микольська розповіла про конкретні кроки по реформуванню українського законодавства та створення комфортних європейських умов для бізнесу. "Ми чекаємо заявок про інвестиції в Україну від міжнародних партнерів, які відкладали старт своїх проектів до початку дії зони вільної торгівлі між Києвом і Брюсселем, а також розширення вже існуючих проектів", - підкреслила Микольська.

За словами Ірини Мірошник, члена правління ERA, президента ВАТ "Укрпластик", важливо імплементувати європейський досвід і способи ведення бізнесу. "Понад 15 років ми ведемо професійний діалог з провідними друкарями європейських країн і розвиваємо новітні технології на наших підприємствах. Стратегічно важливо, щоб в українську економіку прийшли європейський досвід і спосіб ведення бізнесу", - зазначила Мірошник.

Після офіційної частини учасники конференції відвідали "Укрпластик". Генеральний секретар ERA Джеймс Сівер підкреслив важливість цього візиту: "Українська столиця і "Укрпластик" приймали учасників конференції ERA у 2005 році, після того, як "помаранчева революція" відкрила колишню радянську республіку для демократії і тісної співпраці з Європою. Сьогодні ми знову тут – після того, як український народ підштовхнув Угоду про асоціацію України і ЄС, і ми хочемо створювати тут робочі місця. Під умову чесних і прозорих правил гри. І гарантій держави щодо відсутності корупції".

Як повідомляють в прес-службі, в рамках конференції також відбувся візит членів правління ERA в Національну інвестиційну раду. За словами секретаря Ради Бориса Ложкіна, європейські компанії бачать українські реформи, обговорюють перспективи перенесення виробничих потужностей і готові говорити про конкретні кроки, які допоможуть запустити виробничі лінії глибокого друку в Україні. "Західному бізнесу потрібні зрозумілі і стабільні правила гри в Україні. Це і є комфортні умови для інвестування. Створення дружньої екосистеми для іноземних інвесторів – ключова задача, над якою працює Національна інвестиційний рада", - прокоментував підсумки зустрічі Борис Ложкін.